Tråd: Høflighet
Vis enkelt innlegg
Gammel 15-01-07, 21:34   #21
cilen
re:designer
 
cilen sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 4.103
cilen er kulere enn de flestecilen er kulere enn de flestecilen er kulere enn de flestecilen er kulere enn de flestecilen er kulere enn de flestecilen er kulere enn de flestecilen er kulere enn de flestecilen er kulere enn de flestecilen er kulere enn de flestecilen er kulere enn de flestecilen er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Høflighet

Jeg har fått mye skryt av venner og naboer at gutten min er så høflig og snill. Det er så godt å få sånne tilbakemeldinger. Det er jo ikke bestandig de er så høflige hjemme, så da er det godt å vite at de faktisk har fått det med seg.

Da jeg var liten pleide jeg og fetteren min å gi blomster til de gamle damene som bodde i nabolaget. Han bukket, og jeg neide.. det funka hver gang; vi fikk godteri, saft eller så fikk vi lov å komme inn.. Moro!

__________________
Gutt 95 Jente 04

Sist redigert av cilen : 15-01-07 kl 21:40.
cilen er ikke aktiv   Svar med sitat