Vis enkelt innlegg
Gammel 15-11-09, 20:38   #1
Smurfine79
Carpe Diem!
 
Smurfine79 sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2008
Hvor: oslo
Innlegg: 3.435
Smurfine79 imponerer mange og er sikkert smartSmurfine79 imponerer mange og er sikkert smartSmurfine79 imponerer mange og er sikkert smartSmurfine79 imponerer mange og er sikkert smartSmurfine79 imponerer mange og er sikkert smartSmurfine79 imponerer mange og er sikkert smartSmurfine79 imponerer mange og er sikkert smartSmurfine79 imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Farge/male møbler svart/mørkebrun

Jeg skifter jo stil i heimen for tiden, å jeg har hatt veldig mye ubehandla furu. Veldig mye, i dag ødela jeg to kommoder å sitter nå igjen med et bord, 4 cdstatvi,to kommoder, et fremskap og et vitrineskap(eller noe slikt)

Bordet og cdstativene er ikke behandlet, så der kan jeg vel eventuelt bare male uten å gjøre noe mer eller må det pusses ned først?Noe annetforabeide som må gjøres?

Resten av møblene er lakkerte, hva gjør jeg der?

Hvilke maling skal jeg bruke? Jeg vil ha det mest likt markør sin serie fra IKEA da jeg har tvbord og vitrineskap fra den serien.

__________________
Carpe Diem
Jeg er perfekt, bortsett fra at jeg er meg selv!
Gutter 02 & 07
Smurfine79 er ikke aktiv   Svar med sitat