Vis enkelt innlegg
Gammel 24-11-09, 09:39   #1
Moonlight
prøver tilpasse seg livet
 
Moonlight sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2009
Innlegg: 1.360
Blogginnlegg: 95
Moonlight imponerer mange og er sikkert smartMoonlight imponerer mange og er sikkert smartMoonlight imponerer mange og er sikkert smartMoonlight imponerer mange og er sikkert smartMoonlight imponerer mange og er sikkert smartMoonlight imponerer mange og er sikkert smartMoonlight imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Hvor mye vasker du før jul?

Vi har flyttet veldig ofte... og har derfor aldri innarbeidet skikkelige rutiner på husvask til jul.

I år, som i fjor så utgår den voldsomme vasken, da vi ikke har bodd her lengre enn siden rundt 1 juni, og siden vi ikke røyker inne (hvem gjør vel det i disse dager?) så ser jeg ingen grunn til å vaske tak og vegger etter så kort tid når huset var helvasket da vi flyttet inn.


Regner med det blir kjøkkenet, og at jeg kanskje KANSKJE maler de tre rommene jeg har lyst til å male... hvis svigerinnen min har tid til å hjelpe meg, også er liksom det nok føler jeg.
Resten av huset vaskes jo ca 1 gang pr uke samme hva..

Hva gjør dere?

__________________
~Moonlight~
M 20.09.02 ~ D 02.08.04
~ Engla- Linea 17.10.09~
Moonlight er ikke aktiv   Svar med sitat