Vis enkelt innlegg
Gammel 03-12-09, 11:38   #50
Claire
Sær og kresen
 
Claire sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 5.587
Claire har et rykte de fleste bare kan drømme omClaire har et rykte de fleste bare kan drømme omClaire har et rykte de fleste bare kan drømme omClaire har et rykte de fleste bare kan drømme omClaire har et rykte de fleste bare kan drømme omClaire har et rykte de fleste bare kan drømme omClaire har et rykte de fleste bare kan drømme omClaire har et rykte de fleste bare kan drømme omClaire har et rykte de fleste bare kan drømme omClaire har et rykte de fleste bare kan drømme omClaire har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Forskjellsbehandling med julekalender

Opprinnelig lagt inn av Dora, her.

Hvis det ligger andre ting bak her, noe det mest sannsynlig gjør, så hjelper det faktisk ikke angripe.
Det går an å få frem at han er en dust på en ordentlig måte også!

Jeg er på linje med Dora her.

Etter min mening er man vel ikke en "løvemamma" som beskytter barnet sitt ved å gå verbalt til angrep på en man bor sammen med, og risikerer at en krangel eskalerer?

Men jeg ville vært helt tydelig på at du ikke går med på en slik løsning. Her har vi hatt antall pakker tilsvarende antall barn som til enhver tid er her (logistikk på høyt nivå. ). Ferdig med det. Jeg synes slike pakkeraid der barna sitter og pakker opp ørten pakker når de kommer blir ganske meningsløst. Det handler vel egentlig mest om voksnes samvittighet.

__________________
You don't have to be black to sing the blues
From what I gather all you got to be is blue
(Joan Baez)
Claire er ikke aktiv   Svar med sitat