Tråd: Rød mann
Vis enkelt innlegg
Gammel 20-12-09, 10:26   #43
Luftslottet
geskjeftig
 
Luftslottet sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2008
Innlegg: 8.255
Blogginnlegg: 271
Luftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Rød mann

I utgangspunktet ville jeg sagt at jeg aldri gjør det, men jeg har nok stresset for å nå toget hjem (går altfor sjelden!) litt for mange ganger til å kunne si det lenger.

Jeg risikerer ikke liv og helse for å komme meg over gata, ei heller hos sjåførene. Når Stjernekikkeren er med, er det selvsagt fullstendig nei-nei å gå over på rødt.

__________________
I like big books and I cannot lie.

Stjernekikkeren 08 + Alkymisten 11
Luftslottet er ikke aktiv   Svar med sitat