Vis enkelt innlegg
Gammel 06-01-10, 14:39   #6
tinkadott
prøver å være tål***ig
 
tinkadott sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 7.869
Blogginnlegg: 68
tinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Noen som har vært i Phuket i Thailand?

Vi bodde på Kata beach ett år før tsunamien. Barna var 1 og 4,5 år. Vi hadde e avslappende, rolig ferie på stranda og ved bassengkanten. Leide taxi og kjørte rundt litt (200 pr dag ). Alt var veldig billig husker jeg.
Vi så og et show som heter noe ala fantasie eller noe slikt, inne i ett fjell. En stor opplevelse, og om dere skal til Phuket bør dere få med dere det showet i alle fall.
Vi likte oss og skal tilbake en gang!!

__________________
hilsen tinkadott
gutt-98, jente -01, jente -04
tinkadott er ikke aktiv   Svar med sitat