Vis enkelt innlegg
Gammel 19-02-10, 06:34   #7
Gerbera
Bør lage seg en tittel selv
 
Gerbera sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Viken
Innlegg: 4.488
Gerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Våger jeg å forsøke hjemmefarging?

Ta i mot et tips:

Har du aldri prøvd før, ikke sett i gang på lørdag kveld, eller en kveld før en dag du ikke får reist for å kjøpe ny farge. Du KAN ende opp med gulrotfarget hår på 17 mai. Ikke lekkert til bunad nei har jeg hørt.

Jeg bruker mye hjemmefarge, og nå pleier jeg å ta det en kveld i uka, så om alt skjærer seg, så får jeg kjøpt ny dagen etter. Jeg kan visst være litt dårlig til å beregne hvor mye farge som sitter i håret fra tidligere farginger, og har endt opp med de fleste fargekombinasjoner.
Holder man seg til en farge derimot, da kan det jo neppe gå spesielt galt.

__________________
To søte germini 05~07
Gerbera er ikke aktiv   Svar med sitat