Tråd: Om holisme
Vis enkelt innlegg
Gammel 15-03-10, 11:54   #16
Pebbles
By the Sea
 
Pebbles sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2007
Innlegg: 12.571
Blogginnlegg: 186
Pebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Om holisme

Poenget med å ønske seg et underforum, er at det bidrar til ryddighet på forumet (der er jo derfor vi har se andre underforumene) samt at det gir temaet litt plass og fokus.

Det er også et poeng at det da blir et rom for de som er interessert i å prate om temaet (enten de tror det ene eller det andre), men at det da vil være lett å styre unna for de som synes temaet er "pisspreik" og lett å få øye på for alle som synes det er interessant og meningsfyllt.

Nå kan dette godt bli en debatt om eget underforum, men det trenger det ikke bli.

Jeg var først og fremt nysgjerrig på om det er flere som definerer seg som holister eller er nysgjerrig på temaet - også var jeg ute etter å orientere om Holistisk Forbunds eksistens.

__________________
"I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel." - Maya Angelou -
Pebbles er ikke aktiv   Svar med sitat