Vis enkelt innlegg
Gammel 21-03-10, 23:00   #69
Dixie Diner
Nymotens gammeldags
 
Dixie Diner sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Stavanger
Innlegg: 43.980
Dixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Ok å kjefte på sutrete barn (eller foreldrene) på restaurant/kafe?

Opprinnelig lagt inn av Hyacinth, her.

Ikke uten videre enig. Den støyen jeg fant svært sjenerende på flyet nylig, ble langt mindre sjenerende da jeg oppdaget grunnen. Jeg ble med ett mer tolerant, fordi det var en forståelig grunn, og da ble lyden mindre plagsom også.

My point exactly. Jeg synes altså det er stor forskjell på voksne, fulle folk og små barn, fordi jeg har mer forståelse for at små barn ikke skjønner at de er til sjenanse ved å bråke. Jeg begynner selvsagt å irritere meg litt om barna virkelig brøler og plager de andre gjestene uten at foreldrene foretar seg noe, men stort sett klarer jeg å ignorere litt barnemas. Det er jo forskjell på steder også, på forestillinger og slikt bør man jo ta mer hensyn enn på feks. McDonalds.

__________________
I stepped on a cornflake, now I'm a cereal killer.
Dixie Diner er ikke aktiv   Svar med sitat