Vis enkelt innlegg
Gammel 01-02-07, 10:43   #5
bina
Ustabil
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 4.405
Blogginnlegg: 11
bina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Mat-inspirasjon

Jeg henter inspirasjon i stor grad i butikkene. Mange av butikkene har en hylle med middagstips, for eksempel. Og så rasker jeg med meg brosjyrer fra alskens "opplysningskontoret for ditt og datt". Mange gode tips der.

Og så lar jeg meg påvirke kraftig av smaksprøver. Har endt med alt fra wienerpølser og laksefileter til fiskekarbonader og kaker som følge av smaksprøver.

Ellers leser jeg mye kokebøker, og får mye inspirasjon, men egentlig ikke så ofte jeg føler oppskriftene.

bina er ikke aktiv   Svar med sitat