Vis enkelt innlegg
Gammel 05-06-10, 22:21   #29
tink
har tatt seg sammen
 
tink sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Mellom fjellene
Innlegg: 9.716
Blogginnlegg: 612
tink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt av
Standard

Sv: Er du til å stole på?

Opprinnelig lagt inn av Kirsebær, her.

Jeg føler selv at jeg skjønner godt hva som kan fortelles til andre (mann, venner etc) og hva som er slikt man bare prater om der og da og som ikke trenger å nevnes for noen andre.

Ja, det gjør egentlig jeg også da. Men har erfart at min magefølelse ikke alltid stemmer. Som oftest gjør den heldigvis det da.

Jeg er også restriktiv med utdeling av egne hemmeligheter. Har ikke så mange skikkelig hemmelige hemmeligheter. Noen ting er best å dele med gamle venninner langt unna, andre ting er forbeholdt mannen.

__________________

tink er ikke aktiv   Svar med sitat