Vis enkelt innlegg
Gammel 12-07-10, 22:48   #6
Maxine
Einsam
 
Maxine sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Heme ve Mjøsa
Innlegg: 6.068
Blogginnlegg: 17
Maxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Do - på 4 kvm!

[quote=jolie;2334334]På do kan man ha uante mengder dopapir, bind, tamponger, truser til småjenter som skvetter og en ditto liten skittentøyskurv, håndklær, såpelager, kluter til småjenter som trenger å vaske seg etter skvetting, diverse lektyre, urinprøveglass, en lipgloss til mor som trenger å freshe seg opp før hun henter posten osv.

Som du ser er mulighetene uendelige! [/quote

Skal sette inn en smal kommode etter jeg får malt og lagt nytt gulv. Noen få håndklær kan jo oppbevares der, men ellers er de på badet ved siden av, der også vaskemaskinen er.

Opprinnelig lagt inn av Anne C, her.

Egen hylle til aktuell dolektyre!

Det har jeg faktisk tenkt å ha

Maxine er ikke aktiv   Svar med sitat