Vis enkelt innlegg
Gammel 27-07-10, 17:23   #1
Pasta
En skrue løs
 
Pasta sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2007
Hvor: I nord
Innlegg: 7.678
Pasta er et navn som alle kjenner tilPasta er et navn som alle kjenner tilPasta er et navn som alle kjenner tilPasta er et navn som alle kjenner tilPasta er et navn som alle kjenner tilPasta er et navn som alle kjenner tilPasta er et navn som alle kjenner tilPasta er et navn som alle kjenner tilPasta er et navn som alle kjenner tilPasta er et navn som alle kjenner tilPasta er et navn som alle kjenner til
Standard

Redusere karbo. Hva med fett?

Mannen og jeg skal forsøke oss på å redusere karboinnholdet i kosten. Vi skal forsøke å endre uten at det blir en kur. Målet er vektreduksjon.
Planen er å kutte potet, gulrot, mais, pasta, ris, sukkerbrus og godis.
Og å redusere brød og gå over på grovere knekkebrød.
Fortsatt spise frukt og bær, men ikke i ekstreme doser.

De vi kjenner som går på lavkarbo er ekstreme og spiser så og si ingen karber. De pøser på med fett i kostholdet og går ned i vekt.

Når vi skal endre, bør vi da være ekstra påpasselig med fettinnholdet i maten? Er det skikkelig ille for vekten å ikke kutte alle karbene, samtidig som man spiser ganske fettholdig mat?

__________________
2001, 2005, 2020
Pasta er ikke aktiv   Svar med sitat