Sv: Gavetips til 11-åring/jente?
Min 11-åring synes at WOW-klær er superbarnslige, men BikBok er greit. Ellers har du fått gode boktips, og smykker og ræl er også inn. Det samme er kule lommebøker, vesker, belter, solbriller o.l
Opprinnelig lagt inn av Fløyel
Miley Cyrus står høyt i kurs her også da - så hvis du f.eks. er å flyr til USA så har Miley en egen kleskolleksjon som ble veldig godt mottatt av vår 11 åring (selges på Wal-Mart).
De falt i smak hos vår 11-åring også, men de var desverre for smale for henne. (Hun er stor for alderen.)
Av klær anbefaler jeg singlet-er og kule t-skjorter. Sminke er også OK, så lenge mor og far godkjenner det. Jeg ble glad da 11-åringen fikk dagkrem, deo og sminkefjerner (men ikke sminke) til bursdagen sin, samt en Eos (lipgloss) som er poppis og som de selger på bl.a Cubus.
|