Vis enkelt innlegg
Gammel 12-08-10, 23:27   #1
Elise
Ute av drift
 
Elise sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Innlegg: 15.752
Elise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtid
Standard

Leier/utleier, antall mennesker, hvem bestemmer, osv

Et spørsmål.

Kan utleier ha noe å si for hvor mange mennesker som bor i utleid bopel?


Vi leier ut 2 studenthybler som deler kjøkken og bad. Vi kunne leid ut 3, men vi mener at det ville vært for mange med 3 personer på de fellesarealene som er tilgjengelige.

Men så har det nå flyttet inn en person som plutselig ser mistenkelig ut til å være 2 personer. Kan vi nekte vedkommende å ha overnattingsgjest hver eneste kveld? Eller er det leiers valg, i og med det blir betalt for dette rommet? (Vi betaler strømmen, så bare økte strømutgifter er jo et argument.)

__________________
05 og 07
Elise er ikke aktiv   Svar med sitat