Vis enkelt innlegg
Gammel 01-09-10, 12:09   #16
Drømmedama
keep on dreaming
 
Drømmedama sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2010
Innlegg: 4.889
Drømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de fleste
Standard

Sv: hva gjør man om du tror noen er forelsket i deg?

Jeg svarer som flere andre; begrens kontakten i en periode fremover, du. Da kan det jo også hende at din venns følelser kjølner litt, det er lettere med avstand.
Jeg har selv måttet gi slipp på vennskap fordi andre har utviklet følelser som jeg ikke har kunnet besvare, slikt er leit og vanskelig. Håper det ordner seg for deg!

Drømmedama er ikke aktiv   Svar med sitat