Vis enkelt innlegg
Gammel 08-09-10, 21:39   #10
Interference
Metallica!!
 
Interference sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2007
Hvor: Drømmeland
Innlegg: 8.474
Blogginnlegg: 118
Interference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt av
Standard

Sv: Vekkeklokkespinoff - Hva våkner du til?

Standard ericsson vekkerklokkelyd. Vurderer å finne frem flyalarmklokken min, og har veldig lyst på en sånn soloppgangklokke.
Men stort sett er det ei lita tøtte som kommer tassende inn til meg og sier enten: "Lille vil ha kos av mamma" eller, "koman mamma, stå opp nå, Lille sulten!" mens hun drar av meg dyna. Jeg liker ikke å bli vekket på brutale måter, og er utrolig frysen på morgenen. Jeg er dog ikke morragretten lengre, når forsvant det tro?
Men faen det er vondt å stå opp.

__________________
Interference er ikke aktiv   Svar med sitat