Vis enkelt innlegg
Gammel 14-09-10, 18:54   #33
daffy
Bør lage seg en tittel selv
 
daffy sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 5.536
Blogginnlegg: 17
daffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Nintendo: DSi XL eller DS Lite til fireåring?

Vi kjøpte DS Lite til femåringen etter mye resarch. Super Mario er spillet som må være med har jeg skjønt, det er det alle barna spiller.

Ellers kjøpte jeg med idiotforsikringen til Elkjøp. Som forhandleren sa, helt uoppfordret faktisk; så lenge du fysisk har spillkonsollen, men den ikke virker fordi lillesøster slapp den ned i do eller noe, så får du en ny. Hvis Lite da har utgått, får du neste generasjon i stedet.

daffy er ikke aktiv   Svar med sitat