Sv: Den store tråden for røykesluttere, ønskesluttere, prøvesluttere og andre slutter
Opprinnelig lagt inn av Haugtussa, her.
Ja, ikkje sant! Overtakelse er et år fram i tid, men det er i alle fall i boks. Ringen er slutta, eg og ungane skal tilbake til barndomsheimen min. 
Men det er jo fint å ha noe å glede seg til!
Så koselig! Virkelig.
Opprinnelig lagt inn av kristine, her.
.. og jeg har fortsatt ett kapittel igjen i boken - så jeg røyker fortsatt 
Får vel lese det snart, men har liten tro på at det gjør underverker. Vi har forresten også røykerom på jobb, merkelig nok. Men jeg bruker det ikke, jeg står heller ute og fryser - liker ikke å røyke inne.
Jeg trodde heller ikke det, helt frem til siste siden (eller egentlig så var det til siste røyken) tenkte jeg at jeg ikke kom til å slutte, men så gjorde jeg akkurat som det stod i boken, røyket, tenkte over det osv osv osv. Og etter det har jeg definert meg selv som en ikkerøyker og har like lite lyst på en røyk som jeg har på å skyte heroin.
Men så
Opprinnelig lagt inn av Haugtussa, her.
Her har dag 2 gått veldig fint. Einaste eg merke er at eg får ei slags røykehoste av tyggisen, nokon som har vore borti det?
Har hørt om det før! Men aner ikke hva det kommer av.

__________________
|