Vis enkelt innlegg
Gammel 18-10-10, 17:21   #3
Smash
Impulsiv innimellom
 
Smash sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2007
Innlegg: 2.940
Blogginnlegg: 3
Smash imponerer mange og er sikkert smartSmash imponerer mange og er sikkert smartSmash imponerer mange og er sikkert smartSmash imponerer mange og er sikkert smartSmash imponerer mange og er sikkert smartSmash imponerer mange og er sikkert smartSmash imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Krølltopper, foren dere!

Jeg har begynt å like krøllene mine etter å ha hatet de intenst siden 13-årsalderen da de plutselig dukket opp. Fant vel ut at det var bedre å jobbe med dem enn mot dem.
De fleste hårskum'ene gir meg fine krøller, men kanskje jeg skulle prøvd noen av de dere anbefaler.
Nå faller håret av siden lillesøster er blitt 3 måneder, og som etter de tre første ungene så mister jeg iallfall halvparten.

Forrige uke var jeg modig og klippet meg stor lugg etter å ha hatt lang lugg i 10-12 år. Jeg skvetter enda når jeg ser meg i speilet. Så nå glatter jeg ut luggen og rufser opp krøllene i resten av håret. Det er ikke så verst, men jeg er fortsatt ikke helt sikker på om jeg angrer meg. Men men, det vokser jo ut igjen.

__________________
2002 2004 2008 2010
Smash er ikke aktiv   Svar med sitat