Vis enkelt innlegg
Gammel 28-10-10, 14:20   #20
Luftslottet
geskjeftig
 
Luftslottet sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2008
Innlegg: 8.254
Blogginnlegg: 271
Luftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Dyr BH vs. billig BH?

Nå er det årevis siden jeg har kunnet handle middels til billige bh-er, men jeg merker stor forskjell på holdbarhet. Nå kan jeg fakrtisk ha en bh i flere år(!), og så lenge varte aldri noen av Triumph-bh-ene i sin tid. Der gikk elastikken ad undas lenge før det, med samme vaskerutiner.

I tillegg til himmelvis forskjell i passform. Mine aller beste bh-er er av merket Freya, kjøpt på Lalina eller Bravissimo.
Den beste ammebh-en kom derimot fra Cubus og kosta 149. Den ryre fra Lalina har holdt seg bedre, men passformen er ikke noe å skryte av.

__________________
I like big books and I cannot lie.

Stjernekikkeren 08 + Alkymisten 11
Luftslottet er ikke aktiv   Svar med sitat