Vis enkelt innlegg
Gammel 01-11-10, 16:11   #13
Nin
MORMOR
 
Nin sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2008
Innlegg: 4.980
Nin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Verdensrommet-fest, tips?

Opprinnelig lagt inn av m^2, her.

Se her, Nin, kanskje du finner noe? Jeg skal bestille herfra til lillegutts bursdag








Åååååååååå. Takk, takk, takk, takk. Nå er hele greia i boks. Jeg får laget nøyaktig sånn bursdag som det har vært lagt inn ønske om.
Oi, oi, oi. Og space innbydelser, og romvesener.
Hadde du bodd i nærheten skulle jeg personlig kommet med en stor bukett blomster til deg i kveld. Du er en engel.

__________________
Likheten mellom en mann og en hund ? Hvis du holder dem i ørene.. ser dem dypt inn i øynene og snakker tydelig........ så er det akkurat som om de skjønner hva du sier......!!!
Nin er ikke aktiv   Svar med sitat