Vis enkelt innlegg
Gammel 19-11-10, 16:45   #69
Nin
MORMOR
 
Nin sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2008
Innlegg: 4.980
Nin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Nei, nei, nei, brodere julekalender

Opprinnelig lagt inn av Magnolia, her.

Fytti, du er kjapp og flink! Jeg er imponert! Hilsen hun som sydde ringene på en kalender med halvferdig motiv for å ta den i bruk et år.

Takk, takk og

Jeg hadde ikke noe valg, måtte være kjapp.
Nå er den avlevert hos barnebarnet, med 24 pakker på. Ungen er for liten til å bry seg eller skjønne hva det var men ho som eier ungen, ja ho var i ekstase. Vedder på at hun allerede har klemt og ristet på alle pakkene.

__________________
Likheten mellom en mann og en hund ? Hvis du holder dem i ørene.. ser dem dypt inn i øynene og snakker tydelig........ så er det akkurat som om de skjønner hva du sier......!!!
Nin er ikke aktiv   Svar med sitat