Vis enkelt innlegg
Gammel 30-11-10, 23:16   #7
Nin
MORMOR
 
Nin sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2008
Innlegg: 4.980
Nin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Jule- og adventskalendere anno 2010

Jeg har laget 4 stykker i år. Snuppa sover så jeg får ikke lusket meg inn til henne for å ta bilde, hun har kalenderen sin på rommet.

Så har vi denne idiotiske saken. Jeg broderte så fingre og skulder verket, og hele motivet blir borte når pakkene kommer på.


Denne har jeg laget til meg selv i år. Vanligvis lager eldste snuppa kalender til meg og jeg til henne, men med barnebarn så ble det han i år og ikke oss. Så da måtte jeg ordne selv. Og siden jeg elsker pepperkaker med nonstop og melis så..




Og her er barnebarnet sin. Jeg glemte selvfølgelig å ta bilder når pakkene var hengt på og den er avlevert for lenge siden.

__________________
Likheten mellom en mann og en hund ? Hvis du holder dem i ørene.. ser dem dypt inn i øynene og snakker tydelig........ så er det akkurat som om de skjønner hva du sier......!!!
Nin er ikke aktiv   Svar med sitat