Vis enkelt innlegg
Gammel 16-12-10, 01:13   #4
Vianne Rocher
Kamerat Pære
 
Vianne Rocher sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2009
Hvor: Barteby / Nordens Venezia
Innlegg: 6.101
Vianne Rocher er kulere enn de flesteVianne Rocher er kulere enn de flesteVianne Rocher er kulere enn de flesteVianne Rocher er kulere enn de flesteVianne Rocher er kulere enn de flesteVianne Rocher er kulere enn de flesteVianne Rocher er kulere enn de flesteVianne Rocher er kulere enn de flesteVianne Rocher er kulere enn de flesteVianne Rocher er kulere enn de flesteVianne Rocher er kulere enn de fleste
Standard

Sv: [Trondheim] Hvor er det fint å bo?

Carrera: Hvordan er solforholdene der? Og har dere mye snø? Jeg har alltid tenkt at Stavset/Ugla/Nilsbyen/Granåsen er veldig snøfyllt, men det stemmer kanskje ikke? Skoler er Dalgård/Stavset og Byåsen?

mjk: Lade blir litt vel langt unna jobb og barnehage(vi har barnehage i sentrum) egentlig ja. "Rett side" av Ladehammeren, slik at man får kveldssola hadde kanskje vært greit. Da er man ganske nært sentrum også.
Øya er veldig aktuellt, Bakklandet/Pappenheim like så, men der har det ikke vært noe i vår størrelse til salgs på evigheter (tre soverom, minimum 100 kvadratmeter).

__________________
Ain't nobody dope as me, I'm dressed so fresh and clean.
2008 2013 2015
Vianne Rocher er ikke aktiv   Svar med sitat