Vis enkelt innlegg
Gammel 21-12-10, 19:57   #3
Maxine
Einsam
 
Maxine sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Heme ve Mjøsa
Innlegg: 6.068
Blogginnlegg: 17
Maxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Stå på slalom i -20 grader

Det kan gå... Men det er kaldt ja. Man bør absolutt bruke maske i tillegg til vanlig bekledning, men faren for forfrysninger er stor, når man blir varm av å kjøre, for så å sette seg i en kald heis..

Noe å tenke på, er om det er store høydeforskjeller der du skal. Da jeg jobbet i alpinanlegg, kunne det være 20 minus i bunnen av bakken, men -5 på toppen, og knallforhold.

Maxine er ikke aktiv   Svar med sitat