Vis enkelt innlegg
Gammel 02-02-11, 09:47   #1
apan
I mål
 
apan sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 27.740
Blogginnlegg: 71
apan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Hvilken farge skal vi male vår nye stue i?

Om en drøy måned overtar vi vårt nye hus, som bærer preg av at madammen som bor der nå nærmer seg 80. I første omgang blir det hovedsakelig maling på oss, så får vi ta noen større ting etterhvert.

Stua og kjøkkenet trenger en ny og lys farge, helst den samme da de ligger rett ved hverandre og jeg tror det blir bra med en helhet (vi har senere lyst til å åpne opp). Stua har god takhøyde og litt skrått tak, det er panel i taket som jeg tror er type lysnet (mulig bjørk som er beiset eller noe slikt), det skal være sånn foreløpig. Det er gyllen eikeparkett på gulvet, den skal også bli. Kjøkkenet har eik-kjøkkeninnredning og laminat i en litt gyllen farge.

Vi ser for oss noe lyst med helning til grått eller brunt. Det kan også være en brukket hvitfarge, men ikke en som i det hele tatt ser gul ut.

Innspill?

apan er ikke aktiv   Svar med sitat