Vis enkelt innlegg
Gammel 08-02-11, 09:33   #1
star
bits and pieces
 
star sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2010
Hvor: innlandet
Innlegg: 14.353
Blogginnlegg: 228
star er et navn som alle kjenner tilstar er et navn som alle kjenner tilstar er et navn som alle kjenner tilstar er et navn som alle kjenner tilstar er et navn som alle kjenner tilstar er et navn som alle kjenner tilstar er et navn som alle kjenner tilstar er et navn som alle kjenner tilstar er et navn som alle kjenner tilstar er et navn som alle kjenner tilstar er et navn som alle kjenner til
Standard

Hvordan utnytte Norema skap best?

Ja altså, det står 3 stk Norema skap i leiligheten min med standard innredning, dvs en del for hengende tøy på overhylle og en den andre delen med hyller.
Men jeg kan ikke fordra disse hyllene. De er dype og høye og totalt ubrukelig.
Ser på Norema sine sider at de har sånne uttrekkshyller, men koster vel sikkert en formue kan jeg tro.
Elfa har trådhyller som passer inn, det er kanskje det enkleste??

Noe annet jeg ikke har tenkt på?
På mitt soverom må skapet stå, men på guttas rom kan det være en ide å sette inn skyvedørsgarderobe etterhvert, men kanskje ikke akkurat nå (dyrt nok å kjøpe eget og trenge det meste)

__________________
Gutta 2005 og 2007
star er ikke aktiv   Svar med sitat