Vis enkelt innlegg
Gammel 01-03-07, 14:14   #7
Enhjørning
Gullfisk
 
Enhjørning sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Hvor: Bøgda
Innlegg: 9.510
Enhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt av
Standard

Sv: Er det mulig!! 1 time feil av klokken i dag!

Opprinnelig lagt inn av LilleLeo, her.

Å herreguuud så sur jeg hadde blitt!!

Det hadde jeg også!


Jeg har gjort noe lignende en gang, på videregående:

Skolen jeg gikk på lå en mil hjemmefra, slik at jeg måtte ta bussen dit.
En fredag hadde jeg fri frem til halv ett, så jeg kunne sove lenge og ta halv tolv-bussen til skolen - men jeg måtte være på skolen ved skoleslutt kvart på fire, da vi var en gjeng som skulle kjøre derfra til Oslo for å gå på teater.

Stort var derfor sjokket da jeg våknet halv tre...
Siste buss gikk kvart på, så jeg hev på meg en genser og løp ut i gangen med buksa på knærne - og der ble jeg stående og lure på hvorfor alt var så stille...og mørkt...Kanskje fordi klokka var halv tre om natten...?

Enhjørning er ikke aktiv   Svar med sitat