Vis enkelt innlegg
Gammel 01-03-11, 14:27   #26
Tjorven
ej ikke møjkets heije
 
Tjorven sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 42.089
Blogginnlegg: 181
Tjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Er disse vanskelige å strikke?

Opprinnelig lagt inn av Isprinsessen, her.

Jeg har strikket den nederstevog i følge oppskriften deles arbeidet i frem og bakside og strikkes hver for seg frem og tilbake. Ingen klipping, men mye montering og tråder å feste.

Er det ikke veldig styrete å strikke mønster på frem og tilbake? Eller klipper man tråden hver gang? Det blir jo et helsikke å feste. Jeg hater å feste tråder, så det hadde vært helt uaktuelt for meg.

__________________
Snuppa 05, Knerten 07
Tjorven er ikke aktiv   Svar med sitat