Vis enkelt innlegg
Gammel 07-03-11, 16:15   #115
Adrienne
Hertuginne
 
Adrienne sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Østlandet
Innlegg: 18.660
Blogginnlegg: 40
Adrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Er det bare meg eller ... Hund og barn

Jeg har opplevd hundeeiere som har omtrent ingenting mellom øra, som lar hunden bykse rundt uten bånd på en togstasjon, hvor det ramler 50-100 passasjerer av toget, eller som lar hunden løpe i veldig løst bånd på en strand stappfull av mennesker og ikke har planer om å få kontroll over hunden når de møter mennesker med barn som er særdeles synlig redd for hunden. Og når man har møtt på mange nok slike tankeløse mennesker så er det nok ikke så rart man ikke er så begeistret for verken hunder eller deres eiere. Jada, jeg vet at det finnes mange flotte hundeeiere, men gudbedre så mange idioter det finnes også.

Her sist uke var det en tanketom mamma som bandt hunden fast rett utenfor døra inn til SFO midt i verste henterushet. Det førte til at jeg ikke fikk med med lillesøster inn for å hente storebror, jeg måtte først følge henne tilbake til bilen, for ikke tale om jeg fikk henne til å gå forbi hunden, som hadde akkurat nok bånd til å hoppe opp og ned veldig begeistret.

__________________
Å dra nytte av gode råd krever større visdom enn å gi dem. John Churton Collins
Adrienne er ikke aktiv   Svar med sitat