Sv: Nytt kjøkken til stor familie. Innspill?
Jeg synes de integrerte kjøleskapene er veldig små innvendig. Vi valgte derfor å ha et stort kjøleskap som står for seg selv, det er i full høyde. Ved siden av har vi et tilsvarende skap der halve er fryseskap og halve er vinskap. Det fungerer bra. Handler for en uke i slengen og har god nok plass, vi er 5 i familien. Har også et høyt fryseskap og et tilsvarende kjøleskap i kjelleren som vi bruker til å ha brus i samt som ekstra plass når vi skal ha mye mat eller kaker ifm selskap, jul etc.
Anbefaler induksjonsplate, integrert. Vi har mikro også og bruker den rett som det er til tining av mat, oppvarming av mat til barn som har vært på trening under middagen ++. Vi elsker også vår integrerte kaffemaskin.
Vi har tallerkener og kolonialvarer i skuffer som er 120 cm brede. Genialt og oversiktlig.
Det er lurt å tenke over hvor ting skal stå. Tenk at arbeidssone, kokesone, vaskesone og kjøleskap skal stå slik i forhold til hverandre at det er hensiktsmessig når du skal arbeide på kjøkkenet ditt. Det samme gjelder oppbevaring: Ting du bruker mye bør stå nær oppvaskmaskinen.
__________________
1999 2001 2004
Never underestimate the strength of a woman who runs 26,2 miles for fun.
|