Vis enkelt innlegg
Gammel 28-03-11, 00:40   #10
mkj
Off the map.
 
mkj sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 14.142
Blogginnlegg: 10
mkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt av
Standard

Sv: Har man ikke et ansvar?

Opprinnelig lagt inn av Joika, her.

Nei, såklart. Når det ikke er snakk om et overgrep så stiller saken seg anderledes. Men jeg syntes det har mye å si hvem 15 åringen har sex med og. Er det en på 17 så er det ganske stor forskjell mot å ha sex med en på 30. Og med den rollen Birkedal hadde ovenfor gutten så burde det også ha blitt gitt beskjed til foreldre.

Dette er sakens kjerne for meg. At han utnytter sin maktposisjon.

Og at de i FRP tror han når han sier at det ikke skjedde noe. So ! Er det normalt å ha 15-åringer sovende i samme seng som seg?? Og at de attpåtil lar få klatre i gradene og bli ordførerkanditat i en større norsk by?

__________________
røverunger 03 og 08
mkj er ikke aktiv   Svar med sitat