Vis enkelt innlegg
Gammel 04-03-07, 20:26   #16
Nessie
Erfaren nok
 
Nessie sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trøndelag
Innlegg: 39.853
Blogginnlegg: 351
Nessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Feriehus i Danmark?

Opprinnelig lagt inn av Tuneland, her.

Huset du fant virker jo veldig flott da Guniss! Er det dyrt å leie? Tror dere skal skynde dere å bestille, for nå fyker husene unna i en fei. Vi skal leie hus på Bornholm i år, og det var bare så vidt vi rakk å få et vi ville ha - og det er en måneds tid siden nå.

Når det gjelder reisen, kan det være like greit å kjøre hele veien når du skal til Nord-Skjælland, evnt ta ferga Helsingborg-Helsingør.

Det kostet rundt 6000 kr. Men om vi blir 3 "par" så blir jo ikke det så ille.
Vet vi må bestemme oss fort.. men det gjelder å få mamma og pappa til å bestemme seg da

__________________

Enten går det bra, eller så går det over.
Nessie er ikke aktiv   Svar med sitat