Vis enkelt innlegg
Gammel 31-03-11, 19:15   #1
Meissa
stressmonster
 
Meissa sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2009
Hvor: Hammerfest
Innlegg: 3.076
Meissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelen
Stort smil

Årets påskeegg?

Hva har dere i påskeegget? Har dere noen tradisjoner for hva som bare må være med? Har dere godteri inni eller legger dere andre oppi andre spennende saker også?

Mamman min har alltid vært bestemt på at det skal være tyggegummi og tannbørste med. Så det ligger alltid oppi eggene her. Ellers er det bare fylt med forskjellig godt. Kinderegg er vel et must.

Har dere noen tradisjoner for utdeling av egget? Det har ikke vi hatt, men i år er eldstemor blitt så stor at det kanskje hadde vært gøy med noen form for påskelabyrint.

__________________
(2005) (2010) (2012)
Meissa er ikke aktiv   Svar med sitat