Vis enkelt innlegg
Gammel 26-04-11, 10:26   #104
ingling
Bør lage seg en tittel selv
 
ingling sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2009
Hvor: Akershus
Innlegg: 15.224
Blogginnlegg: 533
ingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt avingling har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvorfor er taco regnet som usunn mat?

Opprinnelig lagt inn av Nextlife, her.

Jeg kan svare for eget vedkommende at jeg spiser enten 1 stor lefse eller 2 skjell, og da får det bare være med det palmefettet, altså.
På gode dager lager jeg maislefsene selv, men det er slett ikke bestandig.

Det er ikke SÅ ofte jeg spiser taco, og ikke får jeg i meg noe særlig palmefett eller annet usunt fett ellers heller, så akkurat det lever jeg med, gitt. Verre for min del er det at de ferdige maistortillaene inneholder hvete, så de må jeg være forsiktig med.

__________________
Juni 2011 og januar 2013
ingling er ikke aktiv   Svar med sitat