Vis enkelt innlegg
Gammel 15-05-11, 22:45   #1
Smoothie
lader
 
Smoothie sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2009
Innlegg: 1.592
Smoothie imponerer mange og er sikkert smartSmoothie imponerer mange og er sikkert smartSmoothie imponerer mange og er sikkert smartSmoothie imponerer mange og er sikkert smartSmoothie imponerer mange og er sikkert smartSmoothie imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Hyllesystemer fra IKEA

Har ikke IKEA her, og har ikke vært på IKEA siden i fjor sommer, og kikket ikke så nøye på de produktene jeg er interissert i nå. Nå har jeg muligheten til at noen kjøper og tar med seg noen møbler til meg, og jeg trenger litt hjelp fra dere som kan IKEA-møbler.

Hva er kjekkest av de smaleste hyllene til Billy og de smaleste til Expedit når du skal ha de stående på en vegg? (Tenker ungdomsrom her).
Expedit kan man jo ha liggende også, men samler det seg ikke mye støv i de hyllene siden de blir nært gulvet. Egner de seg å ha til TV-bord i en stue?
Og hva med disse arbeidsbordene med hyller til? Praktiske eller ei?

Smoothie er ikke aktiv   Svar med sitat