Vis enkelt innlegg
Gammel 21-05-11, 09:40   #10
Lille meg
ihuga feminist
 
Lille meg sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2010
Innlegg: 6.551
Lille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt av
Standard

Sv: Prikking på markedsplassen

Opprinnelig lagt inn av Veronal, her.

Du kan også bruke profilmeldinger.

Profilmeldinger er vel vanligvis offentlige? Det er ikke all kommunikasjon man ønsker at alle skal se.

Opprinnelig lagt inn av Veronal, her.

Jeg er ikke enig med deg prikkekommunikasjon er egnet på markedsplassen. Det krever at mottaker aktivt sjekker kontrollpanelet for innkomne prikker og det er det mange av oss som ikke gjør annet ennhvert jubelår. PM og profilmeldinger får man beskjed om.

Det er forsåvidt et poeng. Men samtidig er jo ofte infoen i prikker på markedsplassen typisk slike som er litt flyktige. Ikke noe som trenger å stå der lenge. Og om man er i gang med å selge eller kjøpe noe, så følger i det minste jeg med på prikkene som kommer inn.

__________________
Oss ska verne om livet langs vegen oss går.
Ingen kan hauste der dauden sår.
Blomen ska bløme og graset ska gro,
oss ska ikkje sulke til jorda med blod!
Lille meg er ikke aktiv   Svar med sitat