Vis enkelt innlegg
Gammel 15-06-11, 14:01   #3
rajraj
*_*
 
rajraj sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Hvor: Kjellerlemmen
Innlegg: 5.659
Blogginnlegg: 115
rajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Barselgave, hvor mye?

Jeg pleier bare å kjøpe en bitteliten ting, jeg. Det går stort sett i klær, og det er ikke så dyrt. Begge gangene jeg har vært i barsel har jeg synes det har vært overveldende mye gaver, og jeg har blitt like glad for små ting som mer påkostede greier. Kommentarer som "Det er bare en liten ting" eller andre unnskyldende, brydde meldinger, har bare glidd inn det ene øret og ut det andre. Først og fremst har jeg synes det vært koselig at noen vil komme og hilse på den nye babyen, drikke litt te og skravle litt med meg. :selskapssjuk:

Til de nærmeste venninne mine har jeg brukt å kjøpe et silketeppe, forresten. Det kostet 3-400 kroner på Alveslottet, men de fører det ikke lenger, tror jeg. Sist hadde jeg med meg boka "The no cry, sleep solution" til ei venninne - det var arvegods fra meg, ferdig understreket gjennom hele. Hun ble kjempeglad for den.

__________________
2007 2010

rajraj er ikke aktiv   Svar med sitat