Sv: Har ikke tilgang til markedsplassen lenger
Opprinnelig lagt inn av Candy Darling, her.
Det er steintøft å få FP-toget mot seg. For alle, tror jeg. Og det går en kule varmt når etablerte brukere fyrer seg i mellom. :BTDT: Jeg skjønner at man ikke vil være i skuddlinjen da.
Ja, om man tror det er tøft å være ny og få flertallet mot seg så tror jeg det er enda verre å være godt etablert og få flertallet mot seg, da går det mer en en kule varmt og det er ikke spesielt morsomt. :BTDT:
Men jeg syns faktisk at vi har blitt bedre på å være mildere mot nykommere, det rødprikkes ikke over en lav sko bare fordi noen bruker litt for mange punktum. De får høre at det ikke er greit, men tilbakemeldingene er blitt noe mildere.
Jeg er enig med Grøten at vi ikke skal endre oss på grunn av at nye brukere kommer til. Men vi kan godt ta til oss tilbakemeldingene vi får om at det kan være litt vel røft her til tider, og at vi ikke trenger fjase bort enhver tråd bare fordi man selv mener at temaet er utdebattert. Det er denne tråden er godt eksempel på, og tråden blir ført inn på spor igjen.
__________________
Å dra nytte av gode råd krever større visdom enn å gi dem. John Churton Collins
|