Vis enkelt innlegg
Gammel 14-07-11, 16:37   #7
Synnemor
Born to run
 
Synnemor sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2009
Innlegg: 5.398
Synnemor er et navn som alle kjenner tilSynnemor er et navn som alle kjenner tilSynnemor er et navn som alle kjenner tilSynnemor er et navn som alle kjenner tilSynnemor er et navn som alle kjenner tilSynnemor er et navn som alle kjenner tilSynnemor er et navn som alle kjenner tilSynnemor er et navn som alle kjenner tilSynnemor er et navn som alle kjenner tilSynnemor er et navn som alle kjenner tilSynnemor er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Hjelp! Abort eller ikke?

Dere har på forhånd bestemt dere for at dere ikke skulle få flere barn. Likevel er du veldig usikker på hva du skal gjøre. Min første tanke er at når du er så usikker, er det større sjanse for at du vil angre på en eventuell abort i ettertid enn om du var helt klar i din avgjørelse. Det er veldig sjeldent man angrer på et barn man allerede har fått.

Nå er dere sikkert litt i sjokk og ser for dere at fremtiden blir annerledes enn dere hadde planlagt. Slik skjer av og til, og noen ganger må man revidere planene sine eller utsette dem litt.

Bare du og din mann kan avgjøre hva som blir rett valg for deres familie. Jeg håper dere finner ut av det sammen og finner en løsning som er riktig for dere både nå og på lang sikt.

Lykke til!

__________________
1999 2001 2004

Never underestimate the strength of a woman who runs 26,2 miles for fun.
Synnemor er ikke aktiv   Svar med sitat