Vis enkelt innlegg
Gammel 19-08-11, 08:37   #1
Bergensis
Ventar stadig på vår
 
Bergensis sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2007
Innlegg: 9.780
Bergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt av
Standard

Sv: Cherrox eller støvler?

Opprinnelig lagt inn av Isbjørn, her.

Kjøp Bogs, fra WWW.stovelbutikken.no. De er fantastiske! Cherrox tørker aldri og blir sure. Støvler er tynne og tette. Bogs puster, er varme og høye.

Kjøper du den storleiken barnet brukar, eller går du opp for å gi plass til tjukke sokkar og evnt. ullsåle?

Ellers støttar eg forslaget om Viking Thermo framfor billigvariant av Cherrox. Mykje lettare, mindre stive/harde og langt mindre glatte.

__________________
Bergensis
Bergensis er ikke aktiv   Svar med sitat