Vis enkelt innlegg
Gammel 22-08-11, 13:07   #123
Kaija
WF: Sausnebbet
 
Kaija sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.009
Blogginnlegg: 120
Kaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt av
Standard

Sv: Har du veggord?

Opprinnelig lagt inn av pøbelsara, her.

Det Zoë sa.
Å kalle noe eller noen for harry passer ikke med mitt ønske om å være raus og inkluderende og aksepterende. Jeg føler meg noen ganger fristet til å bruke begrepet, men da er vi mye lenger unna "akseptert" smak enn veggord og shabby chic, altså. Mer på danseband og matchende grilldress-nivå.

Hva er så mye verre med det ene enn det andre? "Akseptert" smak!!! Jeg synes det er vel så nedvurderende, midt i det rause og inkluderende og aksepterende.

Kaija er ikke aktiv   Svar med sitat