Vis enkelt innlegg
Gammel 15-03-07, 09:18   #3
Olympia
ræv med ører
 
Olympia sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 4.944
Olympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt av
Standard

Sv: Ammeslutt allerede?

Opprinnelig lagt inn av Nenne, her.

Jo han behøver melk fortsatt, i hvert fall frem til han er året. Jeg har flere venninner som har opplevd at ungene blir ukonsentrerte og uinteresserte i puppen i seks-sjumåneders alder, men de som har greid å amme gjennom denne perioden har gjerne greid å holde på lenge etterpå.

Det kan nok tenkes at du bør sette deg et sted der det er lite ytre stimuli hvis du vil prøve å amme på dagtid også. Får du det ikke til burde han nok få noe MME også i tillegg til vann.

MME er det ikke sjans å få i han, bortsett fra litt MME i grøten til frokost.

Jeg har prøvd å amme han på badet i mørket, på et mørkt rom osv, han er bare overhodet ikke interessert.

Jeg vet at de begynner med kumelk fra 6 måneder de fleste andre steder i Europa enn Skandinavia, men det har jeg ikke prøvd ennå. (Og skal vente til han er året)

__________________
-lost behind where all things fall-


Olympia er ikke aktiv   Svar med sitat