Vis enkelt innlegg
Gammel 06-09-11, 16:26   #5
Luftslottet
geskjeftig
 
Luftslottet sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2008
Innlegg: 8.279
Blogginnlegg: 271
Luftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Kommunevalget - hva betyr mest for deg?

Jeg opplever lokalvalget som mer personbasert enn stortingsvalget, egentlig. Iallfall på det lille stedet jeg bor på. Det betyr at man ofte stemmer på personer som man vet står for saker og holdninger man kan gå god for, fremfor politisk parti. Veldig forvirrende for innflyttere.

Og jeg er enig med Irma - det var mye svada i valgkampsfolderne. Jeg meldte meg nylig inn i et parti, og da fikk jeg en mye mer utfyllende brosjyre om hva lokallaget mente om dette og hint. Noe sånt skulle jeg gjerne hatt for alle partiene.

__________________
I like big books and I cannot lie.

Stjernekikkeren 08 + Alkymisten 11
Luftslottet er ikke aktiv   Svar med sitat