Vis enkelt innlegg
Gammel 25-09-11, 09:58   #9
Lhi-My
Bør lage seg en tittel selv
 
Lhi-My sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2009
Innlegg: 5.162
Lhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvordan stive opp heklet vase?

Du koker en sukkerlake med relativt høyt sukkerinnhold. Avkjøl denne litt før du dypper heklearbeidet i den slik at det blir helt gjennomfuktet. Legg heklearbeidet over en blomstervase eller noe annet som har noenlunde riktig form og la det tørke der.

Jeg har en hel liten samling med slike heklevaser og heklekurver som bestemoren min laget på 70-tallet. De er så grusomt stygge at de nesten er vakre.

Lhi-My er ikke aktiv   Svar med sitat