Vis enkelt innlegg
Gammel 05-10-11, 21:21   #1
Puslingen
Bør lage seg en tittel selv
 
Puslingen sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Vestlandets perle.
Innlegg: 3.246
Blogginnlegg: 14
Puslingen imponerer mange og er sikkert smartPuslingen imponerer mange og er sikkert smartPuslingen imponerer mange og er sikkert smartPuslingen imponerer mange og er sikkert smartPuslingen imponerer mange og er sikkert smartPuslingen imponerer mange og er sikkert smartPuslingen imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Potte om orkidé?

Eg har ein orkidé som kjem med ny stengel no, og i dag oppdaga eg eit lite skot til. Men eg oppdaga òg at det er omtrent ikkje bark igjen i potta, berre røtter. Dei kjem ut under potta, og gjennom luftehull på sida. For ikkje å snakka om at et er ei stor vase med luftrøtter oppå, og det kjem stadig nye. Så kan eg flytta den over i ny potte no når den kjem med nye stengler? Det er typisk meg å ta knekken på dei når dei endeleg gjer seg klar til å blomstra igjen.

Har forresten ein til som berre kjem med nye blad, og ingen stengler eller nye luftrøtter.

__________________
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life beliving that it is stupid.
Puslingen er ikke aktiv   Svar med sitat