Vis enkelt innlegg
Gammel 27-10-11, 09:15   #2
Neket
Har diplom
 
Neket sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 14.710
Neket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt av
Standard

Sv: spinoff: Hvilke leggerutiner har du for deg selv?

Jeg har ingen gode tips, men følger med for å få noen.

Men jeg legger alltid frem klær kvelden før, og smører matpakker kvelden før. Det hjelper veldig på morgenstresset. I tillegg spiser jeg frokost på jobb, så jeg dusjer mens ungene spiser frokost, det sparer jeg tid på.

Forøvrig klarte jeg å komme meg i seng før 10 på mandag, men jeg var like trøtt som vanlig på tirsdag morgen likevel, så jeg begynner å lure på om nok søvn er oppskrytt. Jeg sover som regel ca 6 timer.

Neket er ikke aktiv   Svar med sitat