Vis enkelt innlegg
Gammel 02-11-11, 07:00   #1
Embriksmamma
Bokglad
 
Embriksmamma sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2007
Hvor: Agder
Innlegg: 8.461
Embriksmamma er kulere enn de flesteEmbriksmamma er kulere enn de flesteEmbriksmamma er kulere enn de flesteEmbriksmamma er kulere enn de flesteEmbriksmamma er kulere enn de flesteEmbriksmamma er kulere enn de flesteEmbriksmamma er kulere enn de flesteEmbriksmamma er kulere enn de flesteEmbriksmamma er kulere enn de flesteEmbriksmamma er kulere enn de flesteEmbriksmamma er kulere enn de fleste
Standard

Helsesøster tilbud på barne- og ungdomsskolen?

Noen som vet om det er kommunen er pålagt å ha et helsesøstertilbud i barne- og ungdomsskolen? Altså en helsesøster som er på skolen en gang i uka eller hver 14. dag eller noe sånt og som ungene kan gå og snakke med.
Vi har hatt et slikt tilbud på vår skole, det er veldig populært men skal nå legges ned. Jeg trodde alle skoler skulle ha et slikt tilbud...?

__________________
When the beating of your heart
Echoes the beating of the drums
There is a life about to start
When tomorrow comes
Embriksmamma er ikke aktiv   Svar med sitat