Vis enkelt innlegg
Gammel 17-11-11, 17:02   #1
rine
Halloen!
 
rine sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 20.392
rine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme om
Spørsmål

Bør offentlig ansatte få gratis julebord?

Nå er det julebordsesong igjen, og det er jammen mange ulike varianter ute og går. Alt fra utenlandsturer med alt inkludert, via firmaet betaler alt utenom drikke, til min variant: Skal det blir julebord, må dere punge ut selv.
Hvert år er det noen av mine kolleger som mumler litt i krokene om hvor dumt det er at vi alltid må betale julebordet selv, selv om vi alltid ender opp med å ha en super fest der alt er glemt etter det andre vinglasset.
Hva tenker du? Bør skattepengene gå til å sponse julebord til sykepleiere, politi og andre offentlig ansatte, eller finnes det bedre ting å bruke pengene på?
Poll kommer

rine er ikke aktiv   Svar med sitat